Nasza filozofia

Inwestorzy w poszukiwaniu wysokich stóp zwrotu i dywersyfikacji portfela często zastanawiają się, w co inwestować- rynek pierwotny czy wtórny, oferty publiczne czy prywatne, obligacje czy tradycyjnie akcje, fundusze, a może surowce i waluty? Nasz cel jest jasny. Misją Capital Ventures jest wspieranie młodych, rozwijających się biznesów. Wierzymy, że dzięki finansowaniu przedsięwzięć na wczesnych etapach rozwoju osiągnięta zostaje relacja win-win. Jeśli w poszukiwaniu ponadprzeciętnych zysków chcesz finansować innowacyjne przedsięwzięcia, wspierać przedsiębiorczość, zyskać możliwość dzielenia się wiedzą i doświadczeniami oraz brać udział w budowie konkurencyjnych, skalowalnych biznesów i kreacji ich wartości, to jesteś we właściwym miejscu

Co zyskujesz jako Inwestor:

Dostęp do uprzywilejowanych projektów

Dołączając do Nas zyskujesz dostęp do innowacyjnych projektów na etapie seed, start-up i dynamicznego wzrostu oraz prywatnych emisji akcji i obligacji.

Oczczędzność czasu i redukcję kosztów

Dzięki wsparciu ekspertów i efektywnemu procesowi inwestycyjnemu oszczędzasz czas i pieniądze na licznych analizach ekonomiczno-finansowych i prawnych.

Wysokie stopy zwrotu

Akceptując podwyższone ryzyko inwestycji na rynku niepublicznym w innowacyjne projekty na wczesnych etapach zyskujesz szansę na wysokie stopy zwrotu.

Osobiste zaangażowanie

Dołączając do Nas nie musisz martwić się, że zgubimy Cię w bazie danych lub na infolinii. W Capital Ventures dbamy o stały i osobisty kontakt z Inwestorami.

Dostęp do sieci kontaktów

Oferujemy Ci możliwości networkingu i interakcji z przedsiębiorcami, inwestorami, menedżerami oraz wymiany wiedzy, doświadczeń i kontaktów.

Wsparcie profesjonalistów

Dołączając do Nas zyskujesz dostęp do materiałów edukacyjnych, spotkań, seminariów i konferencji oraz bieżące wsparcie w monitorowaniu inwestycji.

Dywersyfikację portfela i ryzyka

Otrzymujesz atrakcyjne, elastyczne warunki inwestycji bądź koinwestycji z innymi inwestorami lub funduszami mniejszych kwot w większą liczbę większych projektów.

Równe traktowanie

W Capital Ventures nie faworyzujemy dużych Inwestorów względem małych ani doświadczonych względem początkujących. W końcu każdy musi gdzieś zacząć!

Zostań Inwestorem!

Jeśli jesteś inwestorem prywatnym lub reprezentujesz inwestorów instytucjonalnych, chcesz dowiedzieć się więcej i inwestować z Nami, dołącz do Nas!
Wyślij do Nas wiadomość, a My skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia spotkania!

Dołącz do Nas!